Pacjenci zainteresowani wykonaniem kolonoskopii mogą liczyć na szereg udogodnień.

Pacjenci zainteresowani wykonaniem kolonoskopii mogą liczyć na szereg udogodnień – mówi Elżbieta Pomykacz, sekretarka projektu „Zadbaj o zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu brzeskiego”.

„Jakie udogodnienia przygotował brzeski Szpital w ramach programu, który realizuje?”

Uczestnicy projektu, którzy decydują się na badania kolonoskopowe mogą skorzystać z licznych udogodnień. Jest to między innymi pomoc w transporcie na badania. Pacjenci, którzy mają kłopot z dojazdem na badanie, mogą zasygnalizować taki problem i jest przygotowany bus, który ma dowozić pacjentów, także samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, więc jeżeli pojawiłby się problem z transportem to z naszej strony tutaj jest możliwość udogodnień.