Z badania mogą skorzystać także osoby niepełnosprawne

Pracownicy Szpitala Powiatowego w Brzesku na badania kolonoskopowe zapraszają także niepełnosprawnych ruchowo. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą liczyć między innymi na bezpłatny dojazd na badanie oraz opiekę podczas jego wykonywania.

Dotarcie do Pracowni Endoskopii, znajdującej się na III piętrze Szpitala Powiatowego w Brzesku także nie będzie problemem. Lecznica posiada bowiem wygodne podjazdy do budynku dla osób korzystających z wózków inwalidzkich, a wewnątrz obiektu nowoczesne windy.

Z myślą o dostępności do badań osób niepełnosprawnych została także zmodernizowania pracownia, w której są one wykonywane. Podczas remontu wymieniono między innymi drzwi na szersze umożliwiające bezproblemową komunikację osobom poruszającym się na wózkach.

Informacje na temat dojazdu osób niepełnosprawnych na badania, można uzyskać w Biurze Projektu – Pracowni Endoskopii, III piętro, pokój 369 od poniedziałku do piątku w godzinach 7-14:35. nr tel.: 14 6621 429 oraz 519 317 007,
pod adresem e-mailowym e.pomykacz@spzoz-brzesko.pl.

W szpitalu działają nowoczesne windy, które bez problemu wywiozą osoby niepełnosprawne na III piętro, gdzie wykonywane są badania