Odnowiona pracownia i bardzo dobry sprzęt

Badania kolonoskopowe, które realizuje brzeski szpital w ramach projektu „Zadbaj o zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu brzeskiego” są realizowane w odnowionej pracowni, przy wykorzystaniu bardzo dobrej jakości sprzętu medycznego.

W ramach modernizacji wymieniono między innymi drzwi prowadzące do pracowni.Nowe są dużo szersze (udogodnienie dla niepełnosprawnych), ale także szczelniejsze.

To między innymi wyciszyło hałasy dobiegające z pozostałych części szpitala, tak aby zapewnić pacjentom korzystającym z badania kolonoskopowego, jak największy komfort.

Warto dodać, że Pracownia Endoskopii dysponuje oddzielnym pokojem do badań kolonoskopowych, jest on połączonym bezpośrednio z łazienką oraz pokojem wybudzeniowym, przeznaczonym dla osób, które miały wykonane badanie ze znieczuleniem.

Badania są wykonywane przy wykorzystaniu dobrego sprzętu medycznego. To między innymi trzy nowe videokolonoskopy oraz najnowszej generacji sprzęt do polipektomii.

Pracownia Endoskopii w brzeskim szpitalu