Jak zapisać się na badania kolonoskopowe?

Po ustaleniu terminu badania każdy pacjent  biorący udział w projekcie otrzymuje dokładną instrukcję, jak ma się przygotować do kolonoskopii  –  mówi Elżbieta Pomykacz, sekretarka programu „Zadbaj o zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu brzeskiego”

„W ramach projektu realizowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego każdy pacjent po ustaleniu terminu badania otrzymuje bezpłatny środek, który pozwala mu się do tego badania przygotować. Pacjent otrzymuje także dokładną instrukcję jak się przygotować. W razie jakichkolwiek wątpliwości można kontaktować się z biurem projektu, które mieści się w Szpitalu Powiatowym w Brzesku na III piętrze przy Pracowni Endoskopii. Można kontaktować się telefonicznie bądź pod adresem e-mailowym, który dostępny jest na stronie profilaktykaszpitalbrzesko.pl”